HQ1005C1N2ST
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ1005C1N2ST
JLCPCB Part #
C145020
Package
0402
Description
1.2nH 1A 20@250MHz 50mΩ 6GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS