HQ0603H8N2JT01
MFR.Part #
HQ0603H8N2JT01
JLCPCB Part #
C6054241
Description
17@500MHz 250mA 4.8GHz 650mΩ 8.2nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS