HQ0603H27NJT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0603H27NJT01
JLCPCB Part #
C5730264
Package
0201
Description
1.6Ω 14@500MHz 150mA 27nH 2GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS