HQ0402Q3N7CT01
MFR.Part #
HQ0402Q3N7CT01
JLCPCB Part #
C6207674
Description
14@500MHz 3.7nH 350mA 350mΩ 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS