HQ0402Q2N7BT01
MFR.Part #
HQ0402Q2N7BT01
JLCPCB Part #
C6570985
Description
14@500MHz 2.7nH 200mΩ 450mA 8.8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS