HQ0402Q24NHT01
MFR.Part #
HQ0402Q24NHT01
JLCPCB Part #
C5761584
Description
120mA 12@500MHz 2.6Ω 2.9GHz 24nH ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS