HQ0402H4N7HT01
MFR.Part #
HQ0402H4N7HT01
JLCPCB Part #
C6207663
Description
11@500MHz 1Ω 270mA 4.7nH 8.5GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS