HQ0402H1N4CT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0402H1N4CT01
JLCPCB Part #
C6875519
Package
01005
Description
1.4nH 11@500MHz 15GHz 200mΩ 400mA 01005 Inductors (SMD) ROHS