HPZ1608U471-R50TF
MFR.Part #
HPZ1608U471-R50TF
JLCPCB Part #
C334247
Description
-55℃~+125℃ 1 320mΩ 470Ω@100MHz 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS