HPZ1608D391-R70TF
MFR.Part #
HPZ1608D391-R70TF
JLCPCB Part #
C279843
Description
-55℃~+125℃ 1 180mΩ 390Ω@100MHz 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS