HPZ1608D151-R80TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HPZ1608D151-R80TF
JLCPCB Part #
C7202522
Package
0603
Description
1 150Ω@100MHz 200mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS