HPZ1005U121-R60TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HPZ1005U121-R60TF
JLCPCB Part #
C369803
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 250mΩ 600mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS