GZ3216U601TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ3216U601TF
JLCPCB Part #
C361543
Package
1206
Description
1 300mΩ 600mA 600Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS