GZ2012D222TF
MFR.Part #
GZ2012D222TF
JLCPCB Part #
C369793
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 100mA 2.2kΩ@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS