GZ1608D601TF
Basic
MFR.Part #
GZ1608D601TF
JLCPCB Part #
C1002
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 450mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS