GZ1005U102TF
MFR.Part #
GZ1005U102TF
JLCPCB Part #
C19136
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2Ω 100mA 1kΩ@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS