GZ1005D310TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ1005D310TF
JLCPCB Part #
C96682
Package
0402
Description
1 200mΩ 300mA 31Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS