GZ0603D121TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ0603D121TF
JLCPCB Part #
C95891
Package
0201
Description
1 120Ω@100MHz 200mA 800mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS