AMCW4532B-2-101T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AMCW4532B-2-101T
JLCPCB Part #
C2846147
Package
1812
Description
-40℃~+150℃ 100uH@1MHz 10MΩ 200mA 2Ω 50V 1812 Common Mode Filters ROHS