LF2628NP-222
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF2628NP-222
JLCPCB Part #
C2984646
Package
Plugin
Description
100mΩ 2 2.2mH@1kHz 250V 3A 插件 Common Mode Filters ROHS