LF2115BNP-393
MFR.Part #
LF2115BNP-393
JLCPCB Part #
C2984644
Package
DIP-4P,21x21mm
Description
2 2.1Ω 380mA 39mH@1kHz DIP-4P,21x21mm Common Mode Filters ROHS