CDRH70D45BT150NP-1R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-1R2NC
JLCPCB Part #
C2594371
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
1.2uH 8.4A 8.4A 8mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS