CDRH2D16LDNP-2R2NC
MFR.Part #
CDRH2D16LDNP-2R2NC
JLCPCB Part #
C2454699
Description
2.2uH 38mΩ 860mA 860mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS