LLXBD3030KKT150M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXBD3030KKT150M
JLCPCB Part #
C6979645
Package
1212
Description
15uH 400mA 400mA 740mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS