CDRH26D11NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH26D11NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2639773
Package
SMD,2.8x2.6mm
Description
1.3A 1.7A 1uH 54mΩ ±30% SMD,2.8x2.6mm Power Inductors ROHS