CDRH12D77BT150NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2594365
Package
SMD,12.8x13.1mm
Description
14A 1uH 31A 4.5mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12.8x13.1mm Power Inductors ROHS