CDRH125NP-102MC
MFR.Part #
CDRH125NP-102MC
JLCPCB Part #
C2453051
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.18Ω 1mH 400mA ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS