30KP130CA
MFR.Part #
30KP130CA
JLCPCB Part #
C6405736
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 10uA 130V 142A 144V 209V 30kW@10/1000us Bidirectional TVS Plugin ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS