SL10N65F
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SL10N65F
JLCPCB Part #
C251158
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.12nF 10A 122pF 22pF 35nC@10V 4.5V 41.8W 650V 940mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS