SP40N01GTH
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP40N01GTH
JLCPCB Part #
C22385375
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7mΩ@10V、2.2mΩ@4.5V 1.85nF 1.9V 128nC@10V 140A 145W 40V 5.5nF 65pF TO-252 MOSFETs ROHS