SP40D120CTT
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP40D120CTT
JLCPCB Part #
C49257267
Package
TO-247-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.65V@40A 20uA@1200V 320A 40A TO-247-2L SiC Diodes ROHS