SP30P25T8
MFR.Part #
SP30P25T8
JLCPCB Part #
C41354961
Package
SOT-89-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 1.5W 130pF 25mΩ@10V、36mΩ@4.5V 30V 6A 7.8nC@4.5V 870pF 93pF P-Channel SOT-89-3L MOSFETs ROHS