SIT8918AE-22-18E-100.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-22-18E-100.000000D
JLCPCB Part #
C1161575
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 100MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS