SIT8918AA-22-33S-100.000000D
MFR.Part #
SIT8918AA-22-33S-100.000000D
JLCPCB Part #
C1160691
Description
-40℃~+125℃ 100MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS