SIT3521AI-4C233-3Y50.000000Y
MFR.Part #
SIT3521AI-4C233-3Y50.000000Y
JLCPCB Part #
C1517261
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 50MHz 80mA HCSL ±25ppm VQFN-10(3.2x5) Programmable Oscillators ROHS