SIT1602AI-73-33S-30.000000G
MFR.Part #
SIT1602AI-73-33S-30.000000G
JLCPCB Part #
C1124977
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 30MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS