SIT1602AC-72-25E-4.096000D
MFR.Part #
SIT1602AC-72-25E-4.096000D
JLCPCB Part #
C1133693
Description
-20℃~+70℃ 2.5V 4.096MHz 4.2mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS