SIT1602AC-12-33E-74.176000D
MFR.Part #
SIT1602AC-12-33E-74.176000D
JLCPCB Part #
C1174597
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 74.176MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS