SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C5381862
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 24V 29.5V 38.9V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS