SMAJ200CA
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
SMAJ200CA
JLCPCB Part #
C3034060
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.2A@10/1000us 200V 247V 324V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS