5.0SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
5.0SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C7437345
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 121V 2uA 41.4A 5kW@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS