5.0SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
5.0SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C7437344
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 113V 2uA 44.3A@10/1000us 5kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS