TSW-3A-GT50
Extended
Manufacturer
Shinmei
MFR.Part #
TSW-3A-GT50
JLCPCB Part #
C388898
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 1.5mm 12V 30,000 Cycles 50mA 6.4mm 6mm No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS