MQS-100A-5D3PT
Extended
Manufacturer
Shinmei
MFR.Part #
MQS-100A-5D3PT
Description
-25℃~+85℃ 10.1mm 100mA 100mA 30V 31.65mm 7.2mm Bent Lever - Limit Switches ROHS