SMCJ33CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMCJ33CA
JLCPCB Part #
C5356454
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 25.4A 33V 46.9V 59V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS