SMCJ28CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMCJ28CA
JLCPCB Part #
C2687517
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28V 30A 39.4V 50V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS