SMBJ85CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMBJ85CA
JLCPCB Part #
C5356456
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 104V 137V 1uA 390pF 4.4A 600W@10/1000us 85V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS