SMBJ350CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMBJ350CA
JLCPCB Part #
C5356444
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1.1A 1uA 350V 390pF 432V 567V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS