SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C719136
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 48V 5.2A@10/1000us 58.9V 77.4V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS