SMAJ400CA
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SMAJ400CA
JLCPCB Part #
C5356442
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400V 400W 494V 600mA 648V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS